Publicitate Stiri de Pitesti
pub@stiridepitesti
Acasă Stiri LISTA școlilor cu clase online din Argeș

LISTA școlilor cu clase online din Argeș

pub@stiridepitesti

Conform situației actualizate de ISJ Argeș, situația școlilor din Argeș afectate de COVID este următoarea:

Număr de elevi confirmați COVID (aflați în online) 458
Număr profesori confirmați COVID (aflați în online) 169
Număr total personal didactic auxiliar și nedidactic confirmați COVID 18
Număr total de clase cu activitatea online ca urmare a cazurilor confirmate de COVID 355
Număr  total de copii din clasele cu activitatea online ca urmare a cazurilor confirmate de  COVID 9062
Număr total de clase cu activitatea online din alte motive (excepție COVID) 13 – COLEGIUL TEHNIC „ARMAND CĂLINESCU” PITEȘTI  – 11

– ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MARIN PREDA” PITEȘTI -1

– ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE SIMONIDE” PITEȘTI -1

 Lista școlilor cu clase online la data de 12 octombrie 2021

pub@stiridepitesti

1. COLEGIUL ECONOMIC „MARIA TEIULEANU” PITEȘTI
IX G 1 oct – 14 oct 2021
IX H 8 oct – 21 oct 2021
X B 8 oct – 21 oct 2021
X E 8 oct – 21 oct 2021
X H 7 oct – 20 oct 2021
XI H 1 oct – 14 oct 2021
XII E 7 oct – 20 oct 2021
2. COLEGIUL NAȚIONAL „DINICU GOLESCU” CÂMPULUNG
XII A 4 oct – 17 oct 2021
X F 4 oct – 17 oct 2021
VIII A 4 oct – 17 oct 2021
IX E 7 oct – 20 oct 2021
XI C 9 oct – 22 oct 2021
VI A 9 oct – 22 oct 2021
XII F 9 oct – 22 oct 2021
3. COLEGIUL NAȚIONAL „ION C. BRĂTIANU” PITEȘTI
XII B 30 sept – 13 oct 2021
XI H 4 oct – 17oct 2021
XII C 4 oct – 17 oct 2021
XII J 4 oct – 17 oct 2021
XII I 4 oct – 17 oct 2021
XII A 5 oct – 18 oct 2021
VI A 5 oct – 18 oct 2021
X D 5 oct – 18 oct 2021
XI G 5 oct – 18 oct 2021
X H 5 oct – 18 oct 2021
XI E 5 oct – 18 oct 2021
IX A 6 oct – 19 oct 2021
X J 6 oct – 19 oct 2021
XI C 7 oct – 20 oct 2021
XII F 9 oct – 22 oct 2021
IX B 9 oct – 22 oct 2021
IX G 9 oct – 10 oct 2021
IX C 11 oct – 23 oct 2021
XI F 11 oct – 24 oct 2021
4. COLEGIUL NAȚIONAL „ALEXANDRU ODOBESCU” PITEȘTI Scenariul II 12 oct – 26 oct 2021
5. COLEGIUL NAȚIONAL „VLAICU VODĂ” CURTEA DE ARGEȘ
IX B 6 oct – 20 oct 2021
IX C 6 oct – 20 oct 2021
IX E 4 oct – 18 oct 2021
X C 11 oct – 25 oct 2021
VII A
6 oct – 20 oct 2021
6. COLEGIUL NAȚIONAL „ZINCA GOLESCU” PITEȘTI
XII I 30 sept – 13 oct 2021
X D 30 sept – 13 oct 2021
X G 30 sept – 13 oct 2021
XII G 30 sept – 13 oct 2021
X B 1 oct – 14 oct 2021
XI A 4 oct – 17 oct 2021
XI B 4 oct – 17 oct 2021
XI G 4 oct – 17 oct 2021
XI I 4 oct – 17 oct 2021
XII F 4 oct – 17 oct 2021
XII D 4 oct – 17 oct 2021
XI E 7 oct – 20 oct 2021
XI C 8 oct – 21 oct 2021
XII H 9 oct – 23 oct 2021
XI J 11 oct – 25 oct 2021
VII A 11 oct – 25 oct 2021
XII E 12 oct – 26 oct 2021
XI H 12 oct – 26 oct 2021
7. COLEGIUL TEHNIC CÂMPULUNG
X A 6 oct – 20 oct 2021
XI A 6 oct – 20 oct 2021
XI B 6 oct – 20 oct 2021
I POSTLICEAL 12 oct – 26 oct 2021
8. COLEGIUL TEHNIC „ARMAND CĂLINESCU” PITEȘTI
IX B 1 oct – 14 oct 2021
X E 1 oct – 14 oct 2021
XII E 5 oct – 18 oct 2021
X B 7 oct – 20 oct 2021
X D 11 oct – 24 oct 2021
9. COLEGIUL TEHNIC „COSTIN D. NENIȚESCU” PITEȘTI
IX D 1 oct – 14 oct 2021
I A profesională 4 oct – 17 oct 2021
IX F 11 oct – 24 oct 2021
XI D 11 oct – 24 oct 2021
X G 11 oct – 24 oct 2021
10. GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „ISTEȚEL” PITEȘTI Grupa Mare
Buburuze 4 oct – 15 oct 2021
11. GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „CAMPIONII” MIOVENI Grupa Mare
Ciupercutele 11 oct – 24 oct 2021
12. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „SFÂNTA MARINA”
CÂMPULUNG Grupa Mică C 11 oct – 24 oct 2021
13.
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ALBĂ CA ZĂPADA”
PITEȘTI
Grupa Mijlocie B
Ciupercuțelor Vesele 6 oct – 19 oct 2021
Grupa Mare F
Veverițelor 6 oct – 19 oct 2021
14. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ARIPI DESCHISE”
PITEȘTI Grupa Mijlocie A 7 oct – 20 oct 2021
15. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „CASTELUL MAGIC”
PITEȘTI Grupa Mare Disney 2 oct – 15 oct 2021
16.
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „CĂSUȚA
POVEȘTILOR” PITEȘTI
Grupa Mare C –
BUBURUZE 6 oct – 18 oct 2021
Grupa Mică A –
ALBINUTE 11 oct – 25 oct 2021
17. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „FANTEZIA” COSTEȘTI Grupa Mare Floricele 11 oct – 22 oct 2021
18. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „MICUL PRINȚ”
PITEȘTI Grupa Mare Iepurasii 5 oct – 18 oct 2021
19. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „SFÂNTUL NICOLAE”
CÂMPULUNG Grupa Mică Ursuleți 4 oct – 17 oct 2021
20. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „TIC-PITIC” MIOVENI Grupa Mare
TIGRISORII E 8 oct – 22 oct 2021
21.
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG
Simultan I/II A 4 oct – 17 oct 2021
X A 7 oct – 20 oct 2021
VII A 11 oct – 24 oct 2021
IX A 12 oct – 25 oct 2021
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV „VIITORUL” PITEȘTI XII A 11 oct – 21 oct 2021
22. LICEUL DE ARTE „DINU LIPATTI” PITEȘTI
VI A 5 oct – 17 oct 2021
II A 29 sept – 12 oct 2021
IX B 7 oct – 20 oct 2021
VII B 12 oct – 25 oct 2021
23. LICEUL TEHNOLOGIC COSTEȘTI II B profesională 4 oct – 17 oct 2021
24. LICEUL TEHNOLOGIC „ASTRA” PITEȘTI IX P3 DUAL 4 oct – 17 oct 2021
X P4 DUAL 11 oct – 15 oct 2021
25. LICEUL TEHNOLOGIC AUTO CURTEA DE ARGEȘ I A 7 oct – 20 oct 2021
26. LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” PITEȘTI IX A 4 oct – 17 oct 2021
IX B 6 oct – 19 oct 2021
X A 8 oct – 21 oct 2021
27.
LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN DOBRESCU” CURTEA DE
ARGEȘ
IX A 3 oct – 16 oct 2021
X A 5 oct – 18 oct 2021
28. LICEUL TEHNOLOGIC CONSTRUCȚII DE MAȘINI MIOVENI
X A 8 oct – 21 oct 2021
X B 4 oct – 17 oct 2021
X C 6 oct – 19 oct 2021
X D 29 sept – 12 oct 2021
X F 30 sept – 13 oct 2021
X A profesională 4 oct – 17 oct 2021
X C profesională 7 oct – 20 oct 2021
XI C 6 oct – 19 oct 2021
29. LICEUL TEHNOLOGIC „DACIA” PITEȘTI
X B 4 oct – 18 oct 2021
XII C 4 oct – 18 oct 2021
XII B 8 oct – 21 oct 2021
X A profesională 8 oct – 21 oct 2021
30. LICEUL TEHNOLOGIC „FERDINAND I” CURTEA DE ARGEȘ
X B 1 oct – 14 oct 2021
XII A 6 oct – 20 oct 2021
X D 7 oct – 21 oct 2021
31. LICEUL TEHNOLOGIC „PETRE IONESCU MUSCEL” DOMNEȘTI XI B 4 oct – 24 oct 2021
32. LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI X B 6 oct – 20 oct 2021
CP C 7 oct – 21 oct 2021
33. LICEUL TEORETIC COSTEȘTI
X D 1 oct – 14 oct 2021
XI A 4 oct – 17 oct 2021
IX A 7 oct – 20 oct 2021
IX C 11 oct – 24 oct 2021
X A
12 oct – 25 oct 2021
34. LICEUL TEORETIC „IULIA ZAMFIRESCU” MIOVENI
VII B 1 oct – 14 oct 2021
V B 4 oct – 17 oct 2021
VIII C 4 oct – 17 oct 2021
VIII A 4 oct – 17 oct 2021
XI D 6 oct – 19 oct 2021
X A 11 oct – 24 oct 2021
X B 11 oct – 24 oct 2021
IX B 11 oct – 24 oct 2021
35. LICEUL TEORETIC „ION BARBU” PITEȘTI
XII B 4 oct – 17 oct 2021
XI B 7 oct – 20 oct 2021
X D 7 oct – 20 oct 2021
XI D 12 oct – 25 oct 2021
36. LICEUL TEORETIC „DAN BARBILIAN” CÂMPULUNG
XIII C 4 oct – 19 oct 2021
XII D 7 oct – 21 oct 2021
X D 12 oct – 25 oct 2021
37. LICEUL TEORETIC „ION CANTACUZINO” PITEȘTI
XI C 4 oct – 15 oct 2021
X B 4 oct – 15 oct 2021
X D 4 oct – 15 oct 2021
XII C 4 oct – 15 oct 2021
XII D 6 oct – 20 oct 2021
IX B 6 oct – 20 oct 2021
IX E 11 oct – 21 oct 2021
38. LICEUL TEORETIC „ION MIHALACHE” TOPOLOVENI
VII A 4 oct – 18 oct 2021
VIII A 6 oct – 20 oct 2021
XII E 6 oct – 20 oct 2021
IX A 8 oct – 22 oct 2021
X A 11 oct – 25 oct 2021
IX B 11 oct – 25 oct 2021
39. LICEUL TEHNOLOGIC „VICTOR SLĂVESCU” RUCĂR IV A 4 oct – 19 oct 2021
XI A 7 oct – 20 oct 2021
XII B 7 oct – 20 oct 2021
40. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I.L. CARAGIALE” PITEȘTI
V A 2 oct – 15 oct 2021
IV C 4 oct – 17 oct 2021
I C 5 oct – 18 oct 2021
III B 8 oct – 21 oct 2021
V B 11 oct – 21 oct 2021
VI A 11 oct – 21 oct 2021
VII C 11 oct – 21 oct 2021
41. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LIVIU REBREANU” MIOVENI V B 5 oct – 18 oct 2021
VII C 7 oct – 20 oct 2021
III B 11 oct – 24 oct 2021
42. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MATEI BASARAB” PITEȘTI
IV B 4 oct – 17 oct 2021
VIII A 5 oct – 18 oct 2021
I E 7 oct – 20 oct 2021
VI E 7 oct – 20 oct 2021
III A 11 oct – 24 oct 2021
I F 11 oct – 24 oct 2021
43. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA” PITEȘTI
CP B 11 oct – 25 oct 2021
II A 11 oct – 25 oct 2021
VI D 11 oct – 25 oct 2021
III A 12 oct – 26 oct 2021
44. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „OPREA IORGULESCU” CÂMPULUNG
I B 4 oct – 17 oct 2021
IV A 4 oct – 17 oct 2021
VI A 4 oct – 17 oct 2021
VI B 4 oct – 17 oct 2021
III A 7 oct – 20 oct 2021
II C 7 oct – 20 oct 2021
V C 12 oct – 25 oct 2021
VI C 12 oct – 25 oct 2021
45. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VIRGIL CALOTESCU” BASCOV IV C 30 sept – 14 oct 2021
V A 8 oct – 21 oct 2021
46. GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „VALEA URSULUI”
SCENARIUL II (Grupa
Mică A + Grupa
Mijlocie A)
8 oct – 21 oct 2021
47. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU UDRESCU” SĂPATA VI 6 oct – 19 oct 2021
VIII 6 oct – 19 oct 2021
48. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MARIN PREDA” PITEȘTI
VII A 7 oct – 21 oct 2021
Grupa Mică Steluțe 5 oct – 19 oct 2021
Grupa Mică Piticii 5 oct – 19 oct 2021
Grupa Mare Ștrumfii 5 oct – 19 oct 2021
Grupa Mare
Ciupercuțe 9 oct – 23 oct 2021
Grupa Mare Iepurașii 9 oct – 23 oct 2021
Grupa Mijlocie
Albinuțe 9 oct – 23 oct 2021
Grupa Mijlocie Florile 9 oct – 23 oct 2021
VI B 8 oct – 22 oct 2021
I B 10 oct – 24 oct 2021
VIII A 10 oct – 24 oct 2021
49. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION MINULESCU” PITEȘTI
II A 8 oct – 21 oct 2021
V A 6 oct – 19 oct 2021
VII A 4 oct – 17 oct 2021
VIII C 4 oct – 17 oct 2021
VIII D 6 oct – 19 oct 2021
50. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ADRIAN PĂUNESCU” PITEȘTI V A 11 oct – 22 oct 2021
VIII C 4 oct – 15 oct 2021
51. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU DAVILA” PITEȘTI
VI E 30 sept – 13 oct 2021
CP A 6 oct – 19 oct 2021
II A 6 oct – 19 oct 2021
II B 6 oct – 19 oct 2021
I C 11 oct – 24 oct 2021
VI C 11 oct – 25 oct 2021
IV B 11 oct – 23 oct 2021
VIII C 12 oct – 25 oct 2021
52. ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLILEȘTI Simultan II +III 12 oct – 26 oct 2021
53. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „BASARAB I” CURTEA DE ARGEȘ II B 7 oct – 20 oct 2021
VIII B 7 oct – 20 oct 2021
54. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ILIE STOENESCU” BOȚEȘTI I 7 oct – 20 oct 2021
55. ȘCOALA GIMNAZIALĂ BROȘTENI-ANINOASA IV A 6 oct – 19 oct 2021
56. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CAROL I” CURTEA DE ARGEȘ
VIII B 1 oct – 14 oct 2021
IV A 5 oct – 19 oct 2021
VIII A 10 oct – 24 oct 2021
57. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCOVEANU”
SLOBOZIA VI B 12 oct – 25 oct 2021
58.
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCOVEANU”
ȘTEFĂNEȘTI
I 6 oct – 19 oct 2021
IV 11 oct – 24 oct 2021
Grupa Mare Gr.
Mixtă Albinuțelor 12 oct – 25 oct 2021
II A 12 oct – 25 oct 2021
59. ȘCOALA GIMNAZIALĂ DAVIDEȘTI Grupă combinată A 8 oct – 21 oct 2021
60. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE MARINESCU” DRĂGANU CP 11 oct – 25 oct 2021
61. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE TOPÎRCEANU” MIOVENI CP B 29 sept – 12 oct 2021
CP C 11 oct – 25 oct 2021
II A 30 sept – 13 oct 2021
62. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE I. I.C. BRĂTIANU” RĂTEȘTI
VI B 8 oct – 22 oct 2021
VI A 11 oct – 25 oct 2021
V A 11 oct – 25 oct 2021
Grupa Mare
Fluturasii Veseli 11 oct – 25 oct 2021
63. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION PILLAT” PITEȘTI I B 4 oct – 17 oct 2021
VI B 6 oct – 19 oct 2021
II A 7 oct – 20 oct 2021
64. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MARIN BRANIȘTE” SUSENI III A 6 oct – 19 oct 2021
65. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” PITEȘTI
VI B 30 sept – 13 oct 2021
III C 4 oct – 14 oct 2021
Grupă combinată A 8 oct – 21 oct 2021
I E 11 oct – 21 oct 2021
III A 11 oct – 23 oct 2021
V B 11 oct – 23 oct 2021
VII F 11 oct – 24 oct 2021
CP C 11 oct – 21 oct 2021
66.
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA CEL BĂTRÂN” CURTEA DE
ARGEȘ
VI A 6 oct – 19 oct 2021
VII C 12 oct – 25 oct 2021
67. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA CEL BĂTRÂN” PITEȘTI
III G 30 sept – 13 oct 2021
V D 6 oct – 19 oct 2021
VI A 9 oct – 22 oct 2021
VII E 11 oct – 24 oct 2021
CP C 11 oct – 24 oct 2021
III C 11 oct – 24 oct 2021
68. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA ELIADE” PITEȘTI VII C 29 sept – 12 oct 2021
IV A 6 oct – 19 oct 2021
II B 11 oct – 25 oct 2021
VIII A 11 oct – 25 oct 2021
69. ȘCOALA GIMNAZIALĂ MUȘĂTEȘTI
Grupă combinată
Grupa mica +Grupa
mijlocie 12 oct – 26 oct 2021
I A 12 oct – 26 oct 2021
70.
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NANU MUSCEL” CÂMPULUNG CP B 11 oct – 24 oct 2021
IV B 4 oct – 17 oct 2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NEGRU VODĂ” PITEȘTI VI B 8 oct – 21 oct 2021
71. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BĂLCESCU” PITEȘTI
I B 6 oct – 19 oct 2021
IV B 12 oct – 25 oct 2021
I B – step by step 11 oct – 25 oct 2021
72. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE CREȚULESCU” LEORDENI II B 12 oct – 25 oct 2021
73. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE SIMONIDE” PITEȘTI
CP A 6 oct – 19 oct 2021
VII B 7 oct – 20 oct 2021
IV A 11 oct – 24 oct 2021
III B 29 sept – 12 oct 2021
74. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE VELEA” CEPARI V A 11 oct – 24 oct 2021
75. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COSTEȘTI VI A 8 oct – 21 oct 2021
76. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÂRTIEȘTI CP 12 oct – 25 oct 2021
II 4 oct – 12 2021
Grupa Mică 8 oct – 21 2021
77. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LEREȘTI VII A 8 oct – 21 oct 2021
78. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ALBEȘTII DE MUSCEL Grupă combinată 12 oct – 26 oct 2021
79. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MIOVENI II A 12 oct – 25 oct 2021
80. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MICEȘTI III 30 sept – 13 oct 2021
VI B 7 oct – 20 oct 2021
VI 11 oct – 24 oct 2021
81. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VALEA DANULUI I 6 oct – 20 oct 2021
II 6 oct – 20 oct 2021
III 6 oct – 20 oct 2021
82. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDEASA MARE VIII Gălășești 12 oct – 26 oct 2021
VIII Calotești 12 oct – 26 oct 2021
83. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VALEA MARE PRAVĂȚ VI A 11 oct – 24 oct 2021
84. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA” CURTEA DE ARGEȘ
VI B 4 oct – 17 oct 2021
VII A 4 oct – 17 oct 2021
V A 6 oct – 19 oct 2021
VIII B 7 oct – 20 oct 2021
V B 8 oct – 21 oct 2021
85. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TRAIAN” PITEȘTI II D 2 oct – 15 oct 2021
VII B 10 oct – 23 oct 2021
86. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TUDOR ARGHEZI” PITEȘTI
I A 4 oct – 17 oct 2021
II A 30 sept – 13 oct 2021
III B 1 oct – 14 oct 2021
VI A 30 sept – 13 oct 2021
87. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TUDOR MUȘATESCU” PITEȘTI VIII B 4 oct – 17 oct 2021
II A 11 oct – 24 oct 2021
VIII A 12 oct – 25 oct 2021
88. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TUDOR VLADIMIRESCU” PITEȘTI VI A 11 oct – 24 oct 2021
VII D 6 oct – 19 oct 2021
89. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VINTILĂ BRĂTIANU” ȘTEFĂNEȘTI
II A 30 sept – 13 oct 2021
Grupa Mică
Albinutele 6 oct – 19 oct 2021
90. ȘCOALA GIMNAZIALĂ VRĂNEȘTI-CĂLINEȘTI
VII A 7 oct – 21 oct 2021
V A 8 oct – 22 oct 2021
VI A 11 oct – 24 oct 2021
VII A 11 oct – 24 oct 2021
91.
SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „NEAGOE VODĂ
BASARAB” CURTEA DE ARGEȘ SCENARIUL II 11 oct – 25 oct 2021
92. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 POIENARII DE MUSCEL I 11 oct – 25 oct 2021
93. ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I.C. LĂZĂRESCU” ȚIȚEȘTI VI B 12 oct – 26 oct 2021
94. ȘCOALA „SF. IACOB” CÂMPULUNG III 11 oct – 23 oct 2021
95.
COLEGIUL ECOLOGIC „PROF. UNIV. DR. ALEXANDRU
IONESCU” PITEȘTI
IX DUAL 6 oct – 20 oct 2021
X 11 oct – 25 oct 2021
96. GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ALTINA” PITEȘTI Grupa Mică A
Floricelele 6 oct – 19 oct 2021
97. ȘCOALA PRIMARĂ „LEXFORD CASTEL” PITEȘTI CP URSULETII 12 oct – 25 oct 202

pub@stiridepitesti
Exit mobile version