AcasăSocialAutoritățile din Belgia, reacționează în cazul șoferului piteștean dispărut. În ultima filmare...

Autoritățile din Belgia, reacționează în cazul șoferului piteștean dispărut. În ultima filmare a camerelor video, se plimba în cartierul Mexicobruggen

Cosmin Ionuț Florea a disparut la începutul lunii acesteia în Anvers, Belgia. După mai multe demersuri, Poliția Ferderala i-a făcut publică poza. De asemenea și semnalmentele de identificare. În anunț, se mai specifică faptul că ultima dată a fost văzut plimbându-se în cartierul Mexicobruggen, îndreptându-se către Londenbrung. Cel puțin acestea sunt ultimele imagini surprinse de camerele de luat vederi. De asemenea, Știri de Pitești a trimis în urmă cu câteva zile poza lui Cosmin către publicații online din Belgia, rugându-le să acorde atenție acestui caz, demers pe care îl vom relua.

Cosmin este șofer pe tir și de 2 săptămâni a dispărut fără urmă. Nicio poziție oficială, până acum, din partea autorităților române.

Carmen Buliga
Carmen Buliga
Este jurnalist și specialist în comunicare, cu experiență în presa scrisă, radio, televiziune și online. Are competențe în redactare, coordonare editorială, producție multimedia și promovare pe rețelele sociale. A colaborat cu Fotbal Club Argeș ca ofițer de presă și administrator de Fan Shop și a dezvoltat proiecte media independente, precum podcastul „Ora25”. De-a lungul carierei, a gestionat campanii de imagine și comunicare, relația cu presa, evenimente și campanii electorale, contribuind la transmiterea eficientă a mesajelor publice. A fost implicat(ă) și în campanii sociale, în parteneriat cu ONG-uri și autorități locale. Formarea sa include studii în jurnalism, marketing sportiv și engagement pentru cluburi profesioniste de fotbal, precum și atestatul de ofițer de presă oferit de Federația Română de Fotbal.
- Advertisment -spot_img

Cele mai citite articole

Poate va intereseaza